Статті

Універсальний ламінований куточок Decomax

При оздобленні поверхні ПВХ панелями в монтажі використовуються різні види оздоблювальних куточків/молдингів, серед яких є сполучний та стартовий профіль, внутрішній та зовнішній куточки, універсальний куточок.

При використанні таких куточків у споживача часто виникає низка проблем:

- як правило, у споживача виникає складність у визначенні кількості необхідних профілів кожного виду;

- оздоблювальні куточки однотонного білого кольору, що пропонуються на українському ринку, не дозволяють створити завершений, єдиний дизайн інтер'єру;

- пропоновані білі універсальні куточки, які можна використовувати як для внутрішнього, так і для зовнішнього кута, не зовсім практичні. Якщо такий куточок зігнути більше 2-х разів, то на ньому можуть утворюватися злами, тріщини, і цей куточок не придатний для подальшого використання.

ТМ Decomax вирішила ці проблеми! Ми перші та єдині в Україні виробники, які пропонують споживачеві новий продукт – універсальний ламінований куточок! Даний куточок може бути будь-якого декору, що з точністю повторює декор панелі. Це дозволяє приховати стики панелей, зробити непомітними зовнішні та внутрішні кути. Завдяки ламінації (нанесення плівки на поверхню панелі ПВХ) такий куточок складно пошкодити. Його можна гнути кілька разів, і це не зіпсує його зовнішній вигляд.

Зовнішній вигляд

Ламінований універсальний куточок є смугою шириною 54 мм із двома паралельними борозенками. Це ще одна перевага цієї новинки – дві поздовжні борозни, а не одна, як у пропонованих білих універсальних куточках. Саме вони дають більше варіацій для згинання молдингу.

Спосіб кріплення куточка – приклеювання до панелі.

 

Спектр застосування універсального ламінованого куточка ТМ Decomax досить широкий.

Сполучна смуга

Універсальний куточок допомагає сховати стики панелей. За рахунок точного повторення декору панелі на універсальному куточку цей шов практично непомітний.


Стартовий профіль

Зігнувши смугу універсального куточка по двох борозенках усередину, отримуємо стартовий профіль.


Кут внутрішній

Зігнувши смугу універсального куточка по двох борозенках назовні, отримуємо внутрішній пологий кут (як на картинці). Якщо зігнути смугу по центральній борозні назовні, можна отримати гострий внутрішній кут.


Кут зовнішній

Зігнувши смугу універсального куточка по центральній борозні всередину, отримуємо зовнішній кут.


Оздоблення віконних отворів

Універсальний ламінований кут можна використовувати для закриття кута віконного отвору, який обробляється гіпсокартоном, і прилеглої до нього стіни. Універсальний кут захистить кут вашого вікна від механічних пошкоджень (наприклад, якщо на стіну поклеєні шпалери – краї не будуть ушкоджуватись), надасть йому завершеного гарного естетичного вигляду.

Також ламінований універсальний кут можна використовувати для закриття віконного отвору, який обробляється пластиковими панелями, що закріплюються на решетування. За рахунок наявності двох борозенок згину, куточок можна зігнути таким чином, щоб закрити отвір, що утворився.

 

Рекомендовано для ознайомлення
Ламіновані панелі ПВХ
Ремонт без особливих проблем

Банер
Банер
Банер
Банер