Виробництво

Торгова марка Decomax – ім'я, яке успішно зарекомендувало себе серед лідерів українського ринку ПВХ панелей – з'явилося у 1998р.

Виробник пластикових панелей ТМ Decomax – успішне підприємство, що займає стійкі позиції на українському ринку екструзії ПВХ, оздоблювальних та конструкційних профілів вже близько 20 років.

Протягом усього періоду існування ТМ Decomax одним із основних правил роботи є постійний розвиток, що випереджає ринок: тобто компанія вже сьогодні працює над тим, що вимагатиме ринок та споживач завтра.

Виробництво пластикових панелей
Виробники панелей пвх

Основними складовими роботи компанії є:

Обладнання
ПВХ панелі та профілі ТМ Decomax виготовляються на сучасному, високотехнологічному обладнанні провідних європейських компаній. Підприємство пишається своїми екструзійними лініями нового покоління, що виготовлені та пройшли випробування на заводах провідних фірм (зокрема, Greiner та KraussMaffei).
На підприємстві розвинуто власну, єдину в Україні лінію з ламінації ПВХ панелей і молдингу, що включає верстати виробництва США. Дана високошвидкісна та високотехнологічна лінія працює тільки на якісних, дорогих, екологічно чистих клеях, які не виділяють шкідливої пари і, відповідно, не шкідливі ні під час виробництва, ні під час експлуатації.

Сировина

Турбота про здоров'я людини завжди посідала важливе місце в роботі компанії, тому при виробництві пластикових панелей ТМ Decomax використовуються тільки якісні, такі, що відповідають всім вимогам ГОСТів та стандартів, сировина, компоненти для екструзії ПВХ, плівки для ламінації, постачальниками яких є всесвітньо відомі європейські виробники. Тісна співпраця з цими компаніями – запорука високої якості ПВХ панелей і профілів.

Управління якістю
Спеціально створений при виробництві Відділ внутрішнього технічного контролю чітко стежить за якістю сировини, що надходить, так і готової продукції, попереджаючи і перешкоджаючи виникненню найменших можливостей виходу неякісного товару на ринок.

Персонал
Компанія уважно стежить за світовими тенденціями, переймаючи та застосовуючи найкращий досвід європейських виробників у своєму виробництві пластикових панелей. Кваліфікація співробітників завжди була на високому рівні: працівники періодично проходять навчання на спеціальних професійних курсах не лише у вітчизняних, а й у зарубіжних наукових центрах; для консультаційних послуг компанія часто запрошує всесвітньо відомих спеціалістів у галузі екструзії ПВХ, що дозволяє підприємству стежити за усіма світовими тенденціями.

Про торгову марку Decomax

Сертифікати

Банер
Банер
Банер
Банер