Статті

ПВХ панелі в кожному домі (область застосування)

Останнім часом найбільшу популярність в оформленні інтер'єрів отримали стінові панелі ПВХ (вагонка) у зв'язку з тим, що за їх допомогою досить легко і швидко можна створити сучасні оригінальні, неповторні, прості і складні, а також різноманітні дизайнерські проекти. Даний вид оздоблювальних матеріалів має безліч переваг над іншими матеріалами: простота монтажу та догляду, довговічність, вологостійкість, екологічність, універсальність … (детальніше про переваги ПВХ панелей читайте в статті «Переваги пластикових панелей»).

Пластикові панелі ТМ Decomax широко застосовуються для оздоблення стель і стін прихожих і коридорів, ванних кімнат, балконів, кухонних приміщень, домашніх бібліотек, офісів, підвалів і складів, житлових приміщень – віталень, спалень, дитячих кімнат.

БАЛКОН


Пластикові панелі ТМ Decomax ідеально підходять для оздоблення балкона - стеля на балконі і стіни будуть рівними і красивими, а простір візуально розширюється за рахунок шовного з'єднання або глянцевого відблиску. Також між решетуванням та власне панеллю можна розмістити теплозвукоізоляційний матеріал, що дозволить додатково утеплити лоджію.
Широка кольорова гама панелей дозволяє вибрати для обробки балкона будь-який відтінок: від білого – до найяскравіших. Також широко застосовують панелі під дерево – сосна, дуб та ін.

ВАННА КІМНАТА


Пластикові панелі для ванної кімнати ТМ Decomax вологостійкі, це робить їх бажаним елементом в сучасному дизайні ванних кімнат. Даний вид оздоблення не боїться впливу перепаду температур і високої вологості. Він також допоможе швидко приховати труби водопровідної та каналізаційної систем.
В оформленні ванної кімнати широко використовуються світлі відтінки ПВХ панелей, що візуально збільшує простір і надає йому легкості. Однак у сучасних дизайнах використовують і темніші тони.

ЖИТЛОВІ КІМНАТИ (ВІТАЛЬНЯ, СПАЛЬНЯ, ДИТЯЧА)


Завдяки широкій палітрі декорів та можливості застосовувати панелі ТМ Decomax у комбінації з будь-яким іншим оздоблювальним матеріалом, вони останнім часом широко використовуються в оформленні спалень, віталень, дитячих кімнат. Різноманітність декорів панелей ПВХ дозволяє втілити досить оригінальні дизайнерські задуми інтер'єрів: від однотонного відтінку, імітації дерева, мармуру та квітів - до оригінальних фантазійних покриттів. За допомогою пластикових панелей можна створити ефект рівної безшовної поверхні, а можна розташувати панелі ПВХ під різним кутом одна до одної, надавши кімнаті оригінальності і неповторності. Крім того бруд, пил, плями, дитячі малюнки фломастерами легко виводяться з поверхні панелей, що дає ще одну перевагу перед іншими оздоблювальними матеріалами.

КУХНЯ


Однією з переваг пластикових панелей ТМ Decomax є зручність у догляді – у разі забруднення пластик можна легко відмити за допомогою губки, води та мінімуму миючих засобів. Ця властивість особливо актуальна для кухонних приміщень, де найбільше можливі різні нальоти та жирні плями.
В оформленні стін кухонних кімнат можна застосовувати стінові панелі для кухні різних декорів в залежності від кольору меблів, підлоги, а також відповідно до дизайнерського задуму господарів.

КОРИДОР

Стіни коридору, облицьовані пластиковими панелями ТМ Decomax, збережуть свій первозданний вигляд на довгі роки при мінімальному догляді - пил, бруд, плями легко і швидко видаляються вологою губкою.
В оформленні стін коридорів досить часто, щоб уникнути сильних забруднень, застосовують кілька тонів панелей – нижню частину стіни обробляють панелями темних відтінків, а верхню частину оформляють світлішими тонами.

ОФІСИ


Відносно невисока вартість, широкий асортимент декоративних рішень та практичність стінових панелей ПВХ – це основна причина широкого застосування даного виду оздоблювальних матеріалів під час оформлення сучасних офісів. Серед панелей можна підібрати облицювання для будь-якого бюджету. Вони практичні – у дуже людних місцях, де панелі швидко забруднюються, пластик можна легко доглядати.
Таким чином, якщо «включити» фантазію, пластикові панелі можна задіяти в оформленні будь-якого приміщення, надаючи йому неповторності та вишуканості.

ПІДВАЛИ І СКЛАДИ

Пластик є недорогим і практичним матеріалом. У зв'язку з цим він широко поширений у оздобленні підвальних приміщень, тому що дозволяє закривати великі простори із приємним для гаманця бюджетом. Крім того підвальні приміщення відомі своїм сирим мікрокліматом, а отже облицювання пластиковими панелями ТМ Decomax дуже доречне в такому місці. А ще крім всього цього – пластикові панелі пожежобезпечні.

КОРИСНО: стаття «Монтаж ПВХ панелей»

 

 

Банер
Банер
Банер
Банер