Новини
28 жовтня 2020

Decomax – торгова марка з багаторічною історією та досвідом роботи у виробництві ПВХ панелей для стелі та стін.

ПВХ панелі Decomax вражають своєю універсальністю, довговічністю, експлуатаційними характеристиками та різноманітністю кольорів – це швидкий, якісний, зручний вид обробки, який набуває все більшої популярності в Україні.

22 вересня 2020

Для зручності наших клієнтів, торгова марка Decomax відкрила додаткові номери різних операторів України, щоб ви могли зв'язатися з нами у зручний для вас час та при мінімумі витрат.

15 вересня 2020

Бажаєте обставити будинок просто та зі смаком? Витратити мінімум коштів та отримати максимальний результат? Вам допоможе в цьому знову відкритий торговий майданчик "Q-House" https://q-house.com.ua Багатий асортимент, величезний вибір товарів для дому – меблі з ротангу, дитячі спортивні куточки, предмети декору, вікна, огорожі – на будь-який смак та у різних дизайнерських рішеннях.

01 вересня 2020

Вітаємо всіх із Днем знань. Хочемо побажати веселих та вдалих буднів, радісних та захоплюючих вихідних, великих успіхів та неповторних здібностей, цілеспрямованості та вірних знань, міцного здоров'я та гарного настрою.

15 липня 2020

Сьогодні, коли світ інформаційних технологій розвинений досить широко, людина не має особливих проблем у підготовці до ремонту. У мережі Інтернет можна знайти і варіанти дизайну інтер'єру, і вибрати матеріал для ремонту, і детально ознайомиться з особливістю поклейки шпалер, монтажу панелей, і навіть купити всі необхідні матеріали для ремонту. При виборі матеріалу для обробки стін або стелі для нас важливими є безпека, нешкідливість, легкість ремонту. На всі ці питання також можна знайти відповіді в Інтернет. Однак у мережі Інтернет також дуже багато інформації, яка часто суперечить одна одній.

Сторінка 1 з 7
Банер
Банер
Банер
Банер