Ширина панелей

 

ТМ Decomax пропонує своїм клієнтам широкий вибір панелей по ширині: 100мм, 250мм, 375мм.

 

Панелі шириною 100мм називаються «шовні», вони мають сполучний паз, через який панелі стикуються одна з одною. Завдяки такому з'єднанню стіна, оздоблена панелями, стає рельєфною, і приміщення зорово розширюється.

 

Область застосування: використовуються такі панелі головним чином для обшивки стель на терасі, стін господарських будівель, стель та стін лоджій, стін коридорів.

Панелі шириною 250мм та 375мм називаються «безшовні», сполучний паз у таких панелей відсутній, і вони щільно стикуються одна з одною без явно виражених проміжків. Широкі панелі вигідні тим, що на покриття певної площі їх потрібно набагато менше, ніж вузьких панелей, тому їх швидше і простіше монтувати.

Область застосування: даний тип ПВХ панелей використовується для обшивки стель та стін на балконі, у ванній, верандах, робочих кабінетах, бібліотеках, житлових приміщеннях, для обробки віконних укосів тощо.

За основними характеристиками та властивостями шовні та безшовні панелі практично не відрізняються. Єдине - в експлуатації шовні панелі менш вимогливі, ніж безшовні (останні повинні експлуатуватися в приміщеннях з перепадом температури не більше 15 °С), і шовні панелі дешевші (широкі панелі мають більш складний процес виробництва, що відбивається на їх вартості, проте це компенсується їх естетичною красою).

ТМ Decomax пропонує широкий вибір профілів (молдингів) ПВХ – кріпильних з'єднань, які використовуються для завершення та остаточного оформлення поверхонь, покритих панелями ПВХ. У нашому асортименті можна знайти профіль сполучний (Н-подібний профіль), F-подібний профіль (молдинг торцевий), стартовий профіль (П-подібний молдинг), стельовий плінтус, внутрішній кут, зовнішній кут - з детальним описом області застосування цих профілів можна ознайомитись у статті "Монтаж ПВХ панелей" .

Також ТМ Decomax пропонує споживачам унікальний продукт - універсальний ламінований куточок, який має безліч переваг. Докладно про куточок читайте у статті "Універсальний ламінований куточок Decomax!".

Банер
Банер
Банер
Банер