Покриття панелей

 

Панелі ТМ Decomax мають декілька різновидів покриття

(нанесення малюнка на панель)


1. Пофарбовані у масі

 

Пофарбовані в масі ПВХ панелі ТМ Decomax виготовляються з кольорового однорідно забарвленого ПВХ, який отримують шляхом додавання в суміш спеціальних барвників.

За рахунок фарбування в масі, ПВХ панелі мають підвищену стійкість до УФ-випромінювання, а зовнішній вигляд панелі зберігається незмінним у процесі експлуатації.

 

 

 

2. Флексодрук (скорочено від «флексографія»)

 


Флексографія – спосіб друку, при якому гумова друкована форма з рельєфним малюнком покривається нетоксичною фарбою (що гарантує екологічність панелі ПВХ), потім малюнок накатом переноситься на панель. Готова панель покривається шаром спеціального лаку, який захищає виріб від механічних пошкоджень – подряпин та сколів.

Даний спосіб друку є найпоширенішим і найпростішим, а панелі цієї серії поширені в широких масах через оптимальне поєднання ціни та якості.

Панелі ТМ Decomax із типом покриття – флексодрук представлені серією Color.

 

3. Ламінування

Ламінування – один із способів декорування ПВХ панелей, який полягає у наклеюванні декоративної, стійкої до ультрафіолетової дії, плівки спеціальним клейовим складом на поверхню виробу. Наклеювання плівки відбувається за допомогою спеціальних ламінуючих машин: ПВХ панель проходить цілу систему валиків з різним ступенем притискання, завдяки чому плівка міцно приклеюється до поверхні.

За рахунок такого покриття ПВХ панелі можуть набувати фактури заданого декору, вони стають більш щільними – за рахунок шару ламінації, і, відповідно, стійкішими до механічних та хімічних впливів, практично не вицвітають на сонці.
Ламіновані панелі ТМ Decomax представлені серією LaMin

 

 

4. Термоперевод

 

Термоперевод – різновид покриття панелей, принцип якого полягає у перенесенні зображення зі спеціальної термоплівки на поверхню виробу за допомогою високої температури. Таким чином, барвник з термоплівки з твердого стану переходить у газоподібний (минаючи рідкий), так би мовити «в'їдаючись» у поверхню панелі.

Термоперевод дозволяє надати панелям яскраві, чіткі, насичені малюнки та зберегти їх у первісному вигляді на об'єкті. Термоперевод – це єдиний спосіб покриття панелі, який дозволяє зберегти та передати яскравість золотих та сріблястих відтінків.

Термопереводні панелі ТМ Decomax представлені серією Folie.

Банер
Банер
Банер
Банер