Декори панелей

Декоративні покриття для стін та стель ТМ Decomax – сучасна новаторська альтернатива традиційним матеріалам. Вивчаючи традиції у сфері дизайну та інтер'єру, ТМ Decomax пропонує своїм клієнтам широке розмаїття модних та сучасних декорів пластикових панелей.

Мармур. Панелі з декорами благородного мармуру різного відтінку нададуть приміщенню легкість та світло.

Дерево. Панелі з точною імітацією різних порід дерева - сосна, дуб, береза, клен, бук, горіх, олива - дозволять надати приміщенню шляхетності та вишуканості.

Камінь. Панелі з декорами оніксу різного відтінку додадуть приміщенню легкість. Панелі з декором благородного італійського каменю травертин дозволять створити сучасний, оригінальний, теплий та затишний дизайн приміщення, завдяки точній передачі фактури та кольору каменю.

Акварель. Панелі з декором аквареллю ідеально підходять для оформлення приміщень творчих людей. Цей декор асоціюється з творчістю, відкритістю та радістю.

Фантазії. Панелі модних модернових декорів «Фантазія» можуть знайти широке застосування в оформленні сучасних інтер'єрів!

Різноманітність декорів пластикових панелей ТМ Decomax дозволить задовольнити запити кожного клієнта, оформивши інтер'єри приміщень у сучасному стилі та надавши їм неповторності та затишку.

Банер
Банер
Банер
Банер