Статті

Чи шкідливі пластикові панелі для здоров'я людини

У наші дні пластикові панелі – досить відомий матеріал, який застосовується для «сухого» оздоблення приміщень. Причиною такої популярності є зовнішній вигляд, легкий монтаж, простота, стійкість до перепадів температури та появи корозії. Величезний вибір різних панелей ПВХ та нескінченна фантазія дизайнерів створюють дивовижні інтер'єри, що відрізняються оригінальністю та стильністю. У вас є можливість вибрати панелі будь-якого кольору та фактури, які створять затишну атмосферу у будь-якому приміщенні.

Пластикові панелі відмінно підійдуть для обробки стель та стін в офісі, квартирі, заміському будинку або будь-якому іншому приміщенні. Вам не потрібні клейові або цементні розчини, немає необхідності попередньо готувати поверхню, і чекати, доки вона висохне. Необхідно просто закріпити планки решетування, і можна приступати до монтажних робіт, які нагадують ігри з конструктором.

Використання панелей ПВХ застрахує вас від пилу, бруду, багатьох відходів та інших деталей, що супроводжують традиційний ремонт. Отже, за мінімальних фінансових витрат, ви отримуєте ідеально рівні поверхні, які приховують будь-які нерівності та комунікації.

Тож ви вирішили робити ремонт? Ви зупинили вибір на панелі ПВХ? І тут перед вами постало питання - "А чи шкідливо"? Давайте разом розберемося, чи шкідливі пластикові панелі для здоров'я людини.

У виробництві ПВХ панелі використовуються ПВХ, клеї, лаки, фарби та плівки ламінації. Сам ПВХ – основа панелі – абсолютно нешкідливий.

 

Полівінілхлорид (ПВХ) – це одна з найвідоміших термопластичних пластмас, яка виготовляється з нафти або природного газу та кухонної солі. Шляхом електролізу із солі виділяється газоподібний хлор, а за допомогою крекінгу з газу або нафти одержують газоподібний етилен. Далі, після хімічних реакцій, ми отримуємо полівінілхлорид – білий порошок, який є нешкідливим для здоров'я людини. Нашкодити організму полівінілхлорид може тільки в тому випадку, якщо його вживати замість їжі, але це виключено через відсутність поживних властивостей.

  

ПВХ – хімічно інертна довговічна речовина, вона часто використовується для виготовлення багатьох предметів, які оточують нас у повсякденному житті: посуд для зберігання питної води та їжі, тазики для прання, упаковка для молочної продукції, дитячі іграшки та багато іншого.

Шкідливими можуть бути деякі неякісні дешеві фарби, лаки, клеї, які застосовуються в деяких недорогих варіантах панелей. І їхня шкода найчастіше проявляється лише при нагріванні панелей. Якщо віддавати перевагу таким варіантам, то дійсно є ризик потрапити під вплив небезпечних речовин, які можуть утримуватися в їхньому складі. Тому важливо уважно вибирати виробника ПВХ панелей: звертати увагу на його репутацію, опис сировини та клеїв, що використовуються. При покупці вам повинні надати санітарно-епідеміологічний висновок. Також важливу роль відіграє вартість. Як правило, дешеве може бути неякісним.

Якісні пластикові панелі екологічно нешкідливі, що засвідчено не одним сертифікатом. Також цей факт підтверджується тим, що цей матеріал активно застосовується у дитячих садках, таборах, санаторіях та медичних закладах.

Таким чином, вибирайте надійну, перевірену торгову марку пластикових панелей і вашому здоров'ю нічого не загрожує.


Рекомендуємо до прочитання статті:

Як вибрати якісні ПВХ панелі

Банер
Банер
Банер
Банер