Статті

Як обрати якісні ПВХ панелі

 

 

 

 

 

Сьогодні український ринок пропонує споживачам широкий асортимент вибору пластикових панелей різних виробників із України, Туреччини, Китаю.

Пропоновані панелі відрізняються як за декорами, так і за якістю та, як наслідок, за ціновою пропозицією. Багато споживачів, з метою економії свого сімейного бюджету, часто віддають перевагу саме дешевим панелям. Однак слід пам'ятати – те, що привабливо зовні та приємно за ціною, не завжди якісно! Ось, наприклад, більшість китайських панелей виготовляються з низькосортної сировини, лаків та клеїв, що виділяють токсичні речовини, як при самому виробництві, так і при подальшій експлуатації панелей ПВХ. Такі панелі швидко втрачають свій привабливий зовнішній вигляд, дуже швидко руйнуються, а також, що найважливіше, можуть провокувати алергічні реакції у людини. Тому, ТМ Decomax в даній статті дасть відповідь на питання, що цікавить всіх: «Як підібрати якісні, довговічні, надійні і, головне, безпечні для здоров'я людини ПВХ панелі».

Підходьте до покупки панелей серйозно! При виборі обов'язково беріть панель у руки та уважно її розглядайте! Звертайте увагу на такі параметри ПВХ панелей:

- Товщина лицевої поверхні: чим вона товща, тим панель міцніша і стійкіша до механічних пошкоджень.

- Кількість ребер жорсткості: чим більше, тим панель міцніша.

- Стан ребер жорсткості: ребра пластикової панелі (вагонки) мають бути рівними та без деформацій.

- Зовнішній вигляд: панель повинна мати рівне забарвлення, без проявів ребер жорсткості та нерівностей на поверхні.

 

- З'єднання панелей: дві панелі повинні щільно та жорстко входити до стикувального пазу.

- Вага: чим якісніша панель, тим більшу вагу вона має, тому що вага безпосередньо пов'язана з кількістю ребер жорсткості та товщиною стінок.

- Ціна: дуже низька ціна має вас насторожити - неможливо зробити якісну панель дуже дешевою.

- Торгова марка: зверніть увагу на ім'я виробника - чим більше воно відоме, тим вища можливість купити якісну панель.

- Сировина: зверніть увагу на вміст крейди в панелі – у якісному виробі її вміст має бути низьким. Об'єм крейди досить просто виявити. Для цього потрібно несильно притиснути панель так, щоб вона прогнулась на 30-50%, а потім оцінити місце прогину. У панелі з низьким вмістом крейди не залишиться жодних вм'ятин!

ТМ Decomax сподівається, що ця інформація допоможе вам зробити правильний вибір!

ТМ Decomax на допомогу споживачеві провела невеликий порівняльний аналіз характеристик панелей ПВХ різних виробників за наведеними вище параметрами. Результати наведено у таблиці.

Порівняльна таблиця характеристик ПВХ панелей (для порівняння взяті пластикові панелі з типом покриття флексодрук, шириною 0,25 м та довжиною 3м).

Показник/панель ПВХ панель ТМ Decomax Середньостатистична китайська панель Середньостатистична європейська панель
Товщина лицьової поверхні, мм 2,5 1,5 2,0
Кількість ребер жорсткості, шт 29 20 29
Стан ребер жорсткості рівні, без деформацій рівні, є дрібні деформації рівні, без деформацій
Вага  ПВХ панелі, кг/кв.м 2,2 1,7 2,0
Зовнішній вигляд Покриття рівне, без проявів ребер жорсткості Покриття рівне, але з явно вираженими просвітами ребер жорсткості, є невеликі деформації Покриття рівне, без проявів ребер жорсткості
Ціна за 1 кв.м, грн 70,00 50,00 80,00
Сировина після невеликого притиснення панель набуває свого первісного вигляду, що свідчить про малий вміст крейди після невеликого притиснення панель деформується, що доводить високий вміст крейди після невеликого притиснення панель набуває свого первісного вигляду, що свідчить про малий вміст крейди

Довідково: панелі ТМ Decomax існують на ринку з 1998р. Вони виготовляються з екологічно чистої сировини та нетоксичних клеїв, тому дані ПВХ панелі безпечні для здоров'я людини.

Банер
Банер
Банер
Банер